Güncel

Ankara’ da şölen çalışmaları hızla devam ediyor!

Ankara: Sinan Erdem Kapalı Spor Salonu’nda 11 Kasım’ da gerçekleştirilecek olan “Umudu Tohumca Büyütüyoruz” şölenin hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Şimdiye kadar birçok yerde duyuruları yapılan şölen için Ankara’nın çeşitli semtlerinde ve üniversite kampüslerinde hazırlıklar sürdürülüyor.

Şölen çalışmaları çeşitli alanlarda sürdürülüyor!

Ankara’nın Mamak, Keçiören, Dikmen, Batıkent vb. bölgelerinde şölen çalışmaları sürdürülürken Hacettepe Üniversitesi, Ankara Üniversitesi ve ODTÜ’ de de stantlarla, afişlerle, pankartlarla ve el ilanlarının dağıtımlarıyla çalışmalar yürütülüyor.

Meslek odaları, sendikalar, çeşitli Demokratik Kitle Örgütleri’nin katkılarıyla şölen duyuruları yeni kesimlere ulaştırılıyor.

Çalışmalarda göze çarpan ilk şey halkın şölene olan yoğun ilgisi. Böyle bir şölenin organize edilebilmesiyle ilgili olarak bütün çalışma alanlarında olumlu tepkiler alıyoruz. Şölen çalışmalarıyla birlikte birçok kişiyle iletişime geçmekte, her geçen gün alanımızı biraz daha genişletmekteyiz.

Şölen çalışmaları sırasında gözaltı

Çeşitli semtlerde sürdürülen çalışmalara ek olarak Kızılay merkezde sürdürülen çalışmalar afişlerin yoğunlaştırılmasıyla hızlandı.

Bugün sabah saatlerinde Tuna Caddesi’nde afiş yaparken gözaltı yaşansa da afişler daha da yoğunlaştırılacak, önümüzdeki günlerde Kızılay’ın çeşitli yerlerinde açılacak olan stantlarla hazırlıklara devam edilecek.

Ayrıca “Umudu Tohumca Büyütüyoruz” şiarı İmaj Radyo’nun ilanlarıyla daha geniş bir kesime ulaşacak.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu