GüncelManşet

Aziz Güler Özgürlük Gücünden Hayrat Vakfına Bomba!

H.Merkezi:  Aziz Güler Özgürlük Gücü Milis Örgütü, 4 Temmuz sabah saatlerinde İstanbul Küçükçekmece’de bulunan Hayrat Vakfı Genel Merkezi ve dergi bürosuna silah ve EYP ile saldırı düzenledi. Aziz Güler Özgürlük Gücü Milis Örgütü adına yapılan açıklamada Hayrat Vakfı’nın IŞİD’e lojistik destek sağladığı belirtilerek şunlar ifade edildi:

“AKP faşist terör örgütünün beslemesi IŞİD’e lojistik ve cephane desteği sağlayan, ilim yuvası kılıfıyla katliamcı çeteleri eğiten Hayrat Vakfı, Suruç’ta, Ankara’da halkın içinde bomba patlatanların, havalimanında insanları kurşunlayanların ve bombalayanların azmettiricileridirler. Halkı katledenleri eğitenler, destekleyenler ve yardım edenler kendilerine daha iyi kamuflaj bulsunlar yahut açık açık tabelalarını değiştirsinler.

Bu derneklerin, kurumların, vakıfların ne yaptıkları halk tarafından bilinmektedir. Erdoğan ve AKP’si gibi halkın gözünün içine baka baka, alay edercesine katliamları “kınayanlar” çeteleri suç mahalline eliyle koyanlar bunlardır. AKP diliyle konuşmaya devam edin. IŞİD’in AKP, sizin de IŞİD olduğunuzu uzun lafla değil, eylemle anlattık” 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu