GüncelUncategorized

Kartal Bayram Şenliğinde son gün

İstanbul: Kartal Bayram Şenlikleri son gününde sahnede Domanne Dersim yer aldı.

Partizan konser öncesi saat 17.00’de stant açtı. Standın yanın ses sisteminin olması Partizan standına ilgiyi oldukça yoğunlaştırdı. Satışların ve sohbetin iyi olduğu stantta zaman güzel geçti. Maçtan dolayı sesin biraz kısılmasını isteyen vatandaşlar arada ‘Lütfen İbo Yoldaşı çalın‘ demesi de ayrı bir samimi duygu verdi. Aradan sonra da talebi böyle olan vatandaşlar standa gelip arkadaşlarımızla sohbetler gerçekleştirdiler. 
Bugün standa gelen halkımız Gülsuyu’nda ki çete sorununa da değinmeden geçmedi. Halkımızın çoğu da bu çete işinin devlet destekli olduğunu, o yüzden bu kadar rahat olduklarını belirttiler. Bir diğer söylenen de bu çetelerin kentsel dönüşüm için gözdağı vermeye çalıştığıydı. 
Halkımız;  ‘Bu standın sürekli hale getirilmesini ve stant olması herkese yarar sağlayacağını’ şeklinde fikir ve isteklerini dile getirdiler, bizlerde bu taleplerini dikkate alacağımızı belirttik. Halkımızın yoğun ilgisi, halkımızla olan sohbetlerimiz ve kitaplarımızın ilgi görmesi bizleri de memnun etti.
Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu