Güncel

İkitellide okurlarımıza baskılar sürüyor

27 ağustos pazartesi günü yoldaşlarımla durakta otobüs beklerken bir sivilin bizi takip ettiğini fark ettim. Bizleri göz

hapsine alan sivil, bir yandan yoldan geçen bir kaç tane araçla da işaret sonucu ile irtibat halinde üzerimizde yoğun bir baskı yaratma eğilimine girdi. Otobüsün gecikmesi sonucu bekleyişimiz uzamaya başladığında ise üzerimizdeki psikolojik baskıyı, bizimde duyabileceğimiz tarzda sözlü olarak arttırdı. Amacının yalnızca bizleri tahrik edip, halkımızın uğrak yeri olan kalabalık otobüs durağında bize karşı bir provokasyon yaratmak olduğunu bildiğimiz için bizler bu duruma tepki göstermedik. Amacına ulaşamayan sivil bir müddet sonra gözden kayboldu. Aynı sivil daha öncesinde de semt içinde gittiğim halka açık yerlerde imalı ve rahatsız edici tavırlar sergilemiş, psikolojik olarakta gözle taciz girişimlerinde bulunmuştur.

Bunun üzerine İkitelli Partizan olarak tekrar şunu belirtiyoruz ki;

TC devletinin baskıları, zulmü hiçbir şekilde bizleri yıldıramaz. Bizler tüm baskılara rağmen İkitellide çeteleşmeye, yozlaşmaya, katliamlara, soyguna, talana ve ranta karşı mücadelemizi hız kesmeden yükseltmeye devam edeceğiz.

(İkitelli’den Partizan okurları)

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu