Güncel

Sosyalist Alevi Hackers grubundan Sivas anması

H. Merkezi: Sivas Katliamı’nın 23. yıl dönümünde Sosyalist Alevi Hackers grubu AKP’ye yakın kişi ve kurumların internet sayfalarını hackledi.

Aralarında http://mustafaseker.org/, http://www.ibrahimkucuk.com/, http://www.urgup.bel.tr/, http://www.adematmani.com/, http://rizeekk.gov.tr/, http://www.samgiad.com/, http://www.manisatso.org.tr/ siteleri Sosyalist Alevi Hackers tarafından hacklendi.

 

“Ateş ilk önce Kerbela’da düştü yüreklere”

Hacklenen sitelere “Ateş ilk önce Kerbela’da düştü yüreklere. Madımak’ta yanan sadece bedenler değil, insanlık yandı. İnanç yandı. Şiirler, türküler, yürekler yandı. Allahın ateşi dediğiniz o ateş tüm evreni yaktı. Omuzlara alınıp daha net görmek isteyen gericiler, en büyük asker bizim asker diyenler, Madımak’ta devlet ve gerici ortaklığında gerçekleştirilen bir katliamdır. Camiden ellerinde benzin bidonlarıyla çıkan gerici İslamcı radikaller Madımak’ta insanlığı yaktı. Allah deyip insan yakanlar günümüzde aynı sakilde can almaya devam ediyor. Gericiliğe ve faşizme son. İnançlı yürekleriyle ateşe semah duranları anıyoruz” notunu bırakan Sosyalist Alevi Hackers, 23. yılında Sivas Katliamı’nı unutmadıklarını hatırlattı. 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu